Penktadienis, 03.05.2024, 05:18
Prašom Guest

SPORTO FANŲ PORTALAS fanas.ucoz.com

Pagrindinis » 2009 » Lapkritis » 23 » Ukmergės raj. krepšinio pirmenybių rezultatai lapkričio 22d.
12:41
Ukmergės raj. krepšinio pirmenybių rezultatai lapkričio 22d.

V. Liumparas – 12

Deltuviškiai pirmose rungtynėse atrodė išsigandę. Atsigavo tik IV kėlinuke, kurį laimėjo 22-14. Kablys komandos žaidėjai visi ,,ragavę" krepšinio Sporto mokykloje. Bet trūksta organizuotumo puolime ir gynyboje. Tikrą pajėgumą pamatysime rungtyniaujant su stipresnėmis lygos komandomis. Malonu matyti komandą, pasipuošus nauja apranga, kuri pirmose rungtynėse atnešė sėkmę.

D. Kadžionis – 11

Šiais metais Balelių komandoje nerungtyniaus ,,legionieriai" iš Kauno. Na, o jaunimas praėjusiame  sezone užsigrūdino žaisdamas su I lygos komandomis. Vaikinai žaidžia greitai, sudėtis – 8-9 žaidėjai panašaus pajėgumo. Komandos vadovai pasielgė teisingai, kad atsisakė kauniečių ir leidžia rungtyniauti vietiniam jaunimui. FK ,,Skruzdėlynas" pirmose rungtynėse nepasisekė. Nebuvo visų stipriausių žaidėjų. Manau, kitose rungtynėse komanda pademonstruos geresnį žaidimą. Linkiu naujokams sėkmės.

N. Kuodis – 13

Rungtynės vyko taškas į tašką. Po II kėlinio tik 2 taškais pirmavo želvikiai. Pastarieji III kelinį laimėjo 9 taškų skirtumu, kuris nepakito iki susitikimo pabaigos. Želvikiai antras rungtynes sužaidė žymiai geriau kaip ir ,,Viesulo" komanda, kurios sudėtyje žaidė L. Žuklys, įmetęs 26 taškus. Tikiuos, jog komandai trečias kartas nemeluos.

Views: 2151 | Added by: ukmerge | Reitingas: 0.0/0
Viso komentarų: 281 2 3 »