Penktadienis, 03.05.2024, 05:43
Prašom Guest

SPORTO FANŲ PORTALAS fanas.ucoz.com

Pagrindinis » 2009 » Lapkritis » 17 » Ukmergės raj.krepšinio pirmenybių rezultatai lapkr.16d.
11:28
Ukmergės raj.krepšinio pirmenybių rezultatai lapkr.16d.
Sp. centras - II – Deltuva
Rungtynės neįvyko dėl gripo epidemijos. 80 procentų Sp. centro komandos narių kreipėsi į gydytojus.

K. Žukas – 15

Buvo įtemptos ir permainingos rungtynės. Sp. centras IV kėlinuką pralaimėjo rezultatu 9 – 26. Šiame kėlinyje M. Tamošiūnas pelnė 18 taškų.  Ukmergės LRK dar turi galimybių gerinti žaidimą. Dar ne visus registruotus žaidėjus matėme aikštelėje. Šios rungtynės Sp. centras – I komandai nebuvo geriausios. Jaunimas moka ir geriau sužaisti.
Views: 1391 | Added by: ukmerge | Reitingas: 5.0/1